Savé rohože

Absorpční rohože – úklidové, havarijní

Popis:

Modré savé rohože pro práci s cytostatiky a biologickým materiálem

Modré extra absorpční, bezlatexové, 3-vrstvé savé rohože se síťovou strukturou – bezprašná a dokonalá ochrana pro případnou kapkovou kontaminaci v laboratořích a v oblastech přípravy chemoterapeutik.

Savé rohože, které byly speciálně navrženy pro použití v biohazard boxech a izolátorech (pro práci s cytostatiky a biologickým materiálem), jsou díky své nepřekonatelné savosti vhodné také pro použití v souvislosti s ošetřením pacientů a také jako bezpečnostní savé rohože v kontejnerech při přepravě léčiv atd.

Šetřete čas při každodenním úklidu používáním savých rohoží.

Osvědčený 3-vrstvý systém se strukturou modrých ok zaručuje dokonalou distribuci, maximální absorpci a nepřekonatelnou bariéru proti úniku nebezpečných látek. Savé rohože odpovídají požadavkům Quapos (Quality Standard for the Oncology Pharmacy Service) vydané ESOP (European Society of Oncology Pharmacy). Jsou vhodné pro bezlatexové zóny.

Oblast použití:

Jako pracovní podložka v biohazard boxech a izolátorech při přípravě cytostatik nebo při práci s biologickým materiálem Jako savý materiál při čištění vialek V nemocnicích při podávání chemoterapeutik nebo při práci s roztoky V biologických laboratořích Jako spodní savá vrstva v transportních boxech pro záchyt všech kapekHlavní přednosti výrobku:

3-vrstvý systém  Extra savé Vrchní vrstva pro dokonalou distribuci Nízký únik vláken Extrémně absorpční prostřední vrstva Vysoká absorpce kapalin Spodní nepropustná vrstva Špičkové bariérové vlastnosti Neklouže 2 velikosti Sterilní a nesterilní provedení Nesterilní provedení v komfortním dávkovacím boxu Systém čárového kódu dle EAN13, Datum výroby, LOT a Exspirace dle kódu 39)