Čistící utěrky

Čistící utěrky ISYSOFT

Popis:

ISYSOFT pro odstranění cytostatické kontaminace

Savé a odolné utěrky ISYSOFT jsou vhodné nejen pro každodenní úklid, ale také pro úklid v případě vzniku nehody. Nejlepší v testech!

Novinka! – dostupná bezlatexová verze!

ISYSOFT utěrky jsou primárně určeny pro stírání kapek tekutin, ale jsou vhodné i pro každodenní úklid v boxech, kde se pracuje s cytostatiky nebo s biologickým materiálem. Tyto utěrky lze používat jak suché, tak i navlhčené – pro efektivní úklid za každé situace.

Utěrky byly testovány ve studii German Institute for Energy and Environmental Technology (IUTA e.V.), která porovnávala  několik typů utěrek a detergentů. Pouze BERNER ISYSOFT utěrky dosáhly účinnosti čištění >99,95% (Test byl prováděn na vysoce kontaminovaném povrchu (c=500ng/cm²).

Hlavní přednosti výrobku:

Nejlepší výsledky ve studii (German IUTA e.V.) Stupeň odstranění kontaminace: >99,95% Odolné proti protržení Vysoká absorpce: cca. 65 ml/utěrka Zdokonalená absorpce kapalin  Sterilní a nesterilní provedení Nízký únik vláken Špičkové výsledky při čištění Možnost použít suché nebo vlhké 400 x 300 mm 2 x skládané (nesterilní) Sterilní verze: 3x skládané 1 box (nesterilní) = 4x sáček s 25 ks 1 sterilní box = 50x 2 utěrky ve speciálním obalu Systém čárového kódu dle EAN13, Datum výroby, LOT a Exspirace dle kódu 39)